top of page

Що нового?

Будьте у курсі останніх новин нашої школи

гупа з кубком.jpeg

Вітаємо народний колектив східних танців з перемогою!

10 лютого Народний колектив східних танців "Аміра" став лауреатом 1 ступеня на Міжнародному конкурсі - фестивалі Profest!

Плакат А3.png

Благодійний концерт

17 грудня 2023

пуща 4.jpg

Різдвяна казка для дітей від ШВТ "Аміра"

6 січня ШВТ "Аміра" взяла участь у благодійному концерті для дітей

239563721_1640983599430463_6216022187344677958_n.jpg

Новий набір в усі групи!

З 1 жовтня відкриваємо ще одну

локацію

6 січня ШВТ "Аміра" взяла участь у благодійному концерті для дітей постраждалих від війни

  На запрошення заслуженої артистки України, Олени Гребенюк, Школа східних танців "Аміра" мала честь взяти участь у новорічній казці "Казкова подорож Синдбада" в рамках благодійного концерту для дітей, що постраждали від війни. Захід відбувся у залі Християнського інституту у Пущі Водиці. У концерті взяли участь - головний хореограф, автор сценарію казки - Аміра Абді, а також наші ученці - Світлана Крук, Юлія Братчик, Марина Корзун, Олена Євдокімова, Катерина Лисенко. За участь у добрій справі усі учасники отримали листи - подяки від організаторів свята - ГО "Громадський промінь майбутнього". Але найвищою подякою для нас стала  радість у дитячих очах.

17 грудня у ДК «Печерськ» відбувся Святковий Благодійний концерт школи школи східних танців «Аміра» під керівництвом Аміри Рафаелі

17 грудня у ДК «Печерськ» відбувся Святковий Благодійний концерт школи школи східних танців «Аміра» під керівництвом Аміри Рафаелі.

У концерті взяли участь наші почесні гості: Ансамбль «Циганські наспіви» ім. Миколи Федоренкова, лаурет міжнародніх конкурсів оперних вокалістів Олена Гребенюк та керівник Фестивального Центру «Коррадо», Заслужений артист України Олександр Кравцов.

Метою концерту став збір коштів на потреби 54 окремої механізованої бригади ім. Івана Мазепи за підтримки руху In Touch.

Ми вдячні усім, хто прийшов підтримати нас та долучився до доброї справи! На концерті було зібрано 21 600 грн. на допомогу нашим захисникам

Хочемо подякувати усім учасникам концерту - Ансамблю «Циганські наспіви» під керівництвом Діани Чорної, Олені Гребенюк та Олександру Крацову, керівництву ДК «Печерськ», учасницям народного колективу східних танців «Аміра» - Світлані Крук, Катерині Лисенко, Марині Корзун, Юлії Золотіхіній, Юлії Братчик, Олені Євдокімовій, Тамілі Миколайцевій та ії колегам з НАККіМ ( ЮліЇ Мазур, АнастасіЇ Майко, Шаргії Ханієвій, Анні Волощук).  Дякуємо також за чудові фото Aleksey Paliy

bottom of page