top of page

Школа східного танцю Аміри Рафаелі (Абді)

Танець, що надихає!

Перша школа східного танцю у Києві!

Запрошуємо усіх бажаючих незалежно від віку, фізичноЇ форми та конституціі тіла на заняття східними танцями 

школа східніх танців Аміра, східні танці Київ

Наші досягнення

    Перша у Києві школа східного танцю «Аміра» була створена професійним хореографом, танцівницею та сходознавцем Амірою Рафаелі (Абді) у 2003 р.

   З 2004 по 2020 рік  школа  діяла на базі курсової мережі Центрального Дому Офіцерів Збройних Сил України.
    З 2004 по 2012 кращі учениці школи разом із керівником Амірою Рафаелі (Абді) щороку представляли Україну на Міжнародних Фестивалях Аhlan wa Sahlan та Nilegroup  у Каїрі (Єгипет).

    Починаючи 2005 року учениці та викладачі школи беруть участь у міжнародних та всеукраїнських змаганнях зі східного танцю, де успішно демонструють високий рівень підготовки, регулярно завойовуючи призові місця.

    У червні 2006 р. група учениць школи під керівництвом Аміри Рафаелі (Абді) вперше представила Україну на міжнародному фестивалі східного танцю Амані у м. Джунія (Ліван), а керівник школи – Аміра Рафаелі (Абді) стала почесним представником цього фестивалю в Україні.

    У 2006 р. керівником школи, Амірою Рафаелі (Абді) було організовано перший в Україні концерт східного танцю у супроводі симфонічного оркестру філармонії.

     У 2008 р. керівник школи Аміра Рафаелі (Абді ) організувала перший у Києві Міжнародний Фестиваль - конкурс східного танцю "Арабіана", куди запросила у якості суддів і викладачів всесвітньо відомих хореографів із східного танцю: Магді Ель Лейсі (Єгипет), Шахло (Узбекистан), Лейла Джуванна і Роланд (Німеччина). Вона також організувала приїзд в Україну та майстер класи всесвітньо відомої ліванської танцівниці Амані (Amani f Lebanon).

З 2005 по 2020 р. колектив східного танцю Аміри Рафаелі (Абді) кілька разів на рік проводив звітні концерти та професійні комерційні концерти у Центральному Будинку Офіцерів м Києва.

    Гостями концертних програм колективу Аміри Рафаелі (Абді) були відомі танцівники та музиканти з різних країн світу серед них Мілад Кухпаєзаде, перкусія (Іран), Анас Альхіміді, перкусія (Марокко), Бехзад Абді, вокал (Іран), Олександр Остапенко, перкусія (Росія), Лейла Джована та Роланд (Німеччина), Шахла (Узбекистан), Магді Ель Лейсі (Єгипет). На запрошення Аміри Рафаелі (Абді) студію «Аміра» зі своїми майстер-класами відвідали майстри східного танцю, такі як Амані Аюб (Ліван), Халед Абдельрахім (Сирія), Магді Ель Лейсі (Єгипет) та інші.

    У 2009 на базі школи східного танцю «Аміра», хореографом Амірою Рафаелі (Абді) було засновано перший професійний ансамбль східного танцю в Україні, який отримав свою назву на честь стародавньої шумерської богині кохання "Іштар".

     Пізніше Аміра змінила формат ансамблю, росширивши його та зробивши доступним для будь кого, хто прагне навчатися та танцювати на сцені.

У 2017 Ансамбль Східного танцю Аміри Рафаелі (Абді) отримав почесне звання Народного Колективу.

    Благодійна творча діяльність колективу східного танцю  Аміри Рафаелі (Абді)

    У 2014, 2015, 2016  Аміра Рафаелі (Абді) у співпраці з Благодійним фондом Христини Охітви організувала благодійні концерти школи східних танців «Аміра», на базі Центрального Будинку Офіцерів, на яких проводився  збір коштів для воїнів АТО та для дитячої онкологічної лікарні.

 

   З 2004 по 2020 роки  Аміра Рафаелі (Абді) та її народний колектив брали участь у концертах, організованих відділом культури ЦБО ЗСУ у військових навчальних закладах, шпиталях , військових частинах для учасників АТО військовослужбовців строкової служби, курсантів, офіцерів та членів їхніх родин, ветеранів війн і праці.

bottom of page