top of page

Питання та відповіді

Будь яке питання важливе

Professional Belly Dancing

Яка  форма одягу потрібна для занять східними танцями?

На заняття Ви можете одягти легінси та топ, за бажанням на стегна пов’язати східну хустку з монетками, чи бахромою. Альтернативою можуть бути штани для йоги, шорти чи спідниця, бажано така, що відкриває ноги, адже викладач повинен бачити роботу Ваших ніг, підійде також обтягуюча майка чи спортивний купальник. Ви можете займатися у балетках, чешках, шкарпетках чи босоніж. Не підійдуть кросівки з товстою підошвою та черевички на підборах.

Чи зможу я схуднути займаючись східними танцями?

Так, східні танці – це ефективний вид фізичних занять, що поєднують у собі помірні кардіо навантаження та вправи на гнучкість, а також на мобільність хребта та суглобів. Під час занять відбувається збагачення тканин тіла та мозку киснем, покращується кровообіг та обмін речовин, зміцнюються м’язи живота та спини. Усе це сприяє нормалізації ваги тіла та покращенню загального самопочуття.

Я ніколи не займалася танцями/спортом, чи зможу я навчитися танцювати?

Так! Східні танці побудовані на природному русі жіночого тіла, та не вимагають від танцівниці над можливостей, як то класичний балет чи художня гімнастика. Ми віримо, що у кожній жінці закладені природні здібності до пластичного руху під музику, треба лише розкрити свій потенціал! У цьому Вам допоможуть наші досвідчені викладачі та авторська методика професійного хореографа Аміри Абді, що вже багато років доводить свою ефективність.

Як швидко я навчуся танцювати?

Освоїти базові рухи східних танців не так вже й складно за умови регулярних тренувань. Через декілька місяців Ви побачите  помітний прогрес та зможете порадувати близьких та знайомих не складними танцем. Проте справжньої майстерності можна досягти лише довго і наполегливо тренуючись під керівництвом професійного хореографа.

Де я зможу виступати?

На уроках східного танцю, у групах середнього рівня та вище, ми вивчаємо програмні групові та сольні танці. За бажанням, Ви зможете взяти участь у фестивалі чи конкурсі сольно, або у складі групи. Також наша школа регулярно бере участь у різноманітних благодійних заходах та концертах  та організовує власні танцювальні вечірки, тож у Вас обов’язково з’явиться можливість продемонструвати свій талант.

\

bottom of page